Protingo namo Naują Belaidžio ryšio Wi-fi "Jungiklis, Protingo Namo Automatizavimo Relay Module10A12V 24V 36V "IOS", "Android" Nuotolinio valdymo pultelis

€15.44
Yra sandėlyje
Greitas pristatymas
Parduotuvė::
 • Modelio Numeris: KT-1201-WF-RF-1A
 • Suderinamumas: Viskas Suderinama
 • Produkto atveju dydis: 80*45*25mm
 • PCBA dydis: 56*40*20mm
 • Darbo Dažnis: 433MHz
 • Wifi dažnis: IEEE802. 11 b/g/n
 • APP: eWelink
 • Įėjimo Įtampa: AC7-36V DC7-36V
 • Valstybės Surinkimo: Ready-to-Go
 • Kamera Įrengta: No
 • Prekės Pavadinimas: KTNNKG
 • Keliamoji galia: 10A

 • Pakuotės Svoris: 0.11kg (0.24lb.)
 • Pakuotės Dydis: 10cm x 6cm x 4cm (3.94in x 2.36in x 1.57in)
 • Įrenginio Tipas: Nustatyti

APP sąskaitos registracija:

("Android" sistema), atidaryti Programėlę į prisijungimo sąsaja, pirmą užsiregistruoti sąskaitą, po to, kai registracija sėkminga, nukreipimo į kliento sąsaja.

(I0S sistema) turi įrašyti WIFI nustatymo pirmas, ir gali būti naudojamas pagal programinės įrangos eilutę.

Norėdami pridėti įrenginį ' s veikimo būdas :

1、Paspauskite ir palaikykite jungiklį panel ON/OFF mygtuką 5 sekundes, žalios šviesos mirgėjimo, spauskite "+" po pirmojo paviršiaus programinę įrangą, pradėti paiešką.

2、Pasirinkite WIFI pavadinimas naudotis ir įveskite slaptažodį (atminkite, kad slaptažodis turi būti pasirinktas, nes kitaip galios atgal į viršų negali būti automatiškai prijungtas prie Interneto);

3、Kai būsenos indikatorius yra žalias ir įprastai, tai reiškia, kad konfigūracija yra sėkmingas;

Naudojimo laikas jungiklio funkcija:

Laikas pereiti funkcija su mūsų tradicinis laikas, kuriame yra kitokia, ir tai yra laikas, mazgas, vykdyti komandą, todėl ir išjungti komanda yra nustatyti atskirai. Galite nustatyti papildomi stabdymo vykdymo komandą.Laiko funkcija , kaip ilgai, kaip laikas , vykdo nustatyti komandos narė , pvz., rankiniu būdu keisti valstybės artimuosiuose būdu neturi įtakos laikas, galioja , laikas vykdyti komandą, yra vykdomas , arba komanda bus vykdoma .

Dalintis - Pasiekti skirtingų mobiliųjų valdymo įtaisai :

Būtinos sąlygos: jums reikia kontroliuoti prietaisą mobiliojo telefono, kurį norite atsisiųsti ir įdiegti Programą, jums reikia užsiregistruoti prisijungimo ja pasidalinti.

Bendrai sąskaitą gauna padalijimo ir kontrolės prietaisas po patvirtinimo.

Naudoti pagrindinę sąskaitos valdymo mechanizmo:

Produkto įranga, konfigūracijos sąskaitą, turite kontroliuoti pagrindinės institucijos.

Pagrindinė institucija mobiliojo ryšio sąskaitos, galite naudoti pasidalijimo funkcija ir atsisakymo pasidalijimo funkcija, dalintis asmuo neturi pasidalijimo ir atšaukti leidimą.

Bendros problemos ir trikčių šalinimas:

1.Prietaisas buvo sukonfigūruotas būti baigtas, rodo off-line valstybės, ir mobilusis telefonas negali būti kontroliuojami gerai.

2.Patikrinkite ryšio WIFI vardą ir slaptažodį klaida.

3.Ar vardą arba slaptažodį WIFI sudėtyje yra specialių simbolių, tokių kaip baras, pabraukti, ir t.t., tokios, kaip reikia modifikuoti, ištrinti pertvarkymas prietaiso.

4.WIFI router, nėra nustatytos uždrausti naujų prietaisų ar keista, MAC adresą, ar įjungta anti-sunkiai tinklo funkcija, jei taip, prašome keisti kelvedžio parametrus.

5.Pratęsimo router ' s nuomos IP protokolą, yra keičiamas nuolat , kitaip maršrutizatorius dažnai paverčia IP adresą , kuris taip pat sukelia prietaiso nukristi ir pakeiskite jį per kelvedžio parametrus .

6.Patikrinkite, ar prietaisas yra įdiegta per toli nuo maršrutizatoriaus, ir kad router signalas yra per silpnas, todėl atjungimo ir pagerinti WIFI signalo stiprumą.

7.Patikrinti, jei app yra atnaujintas į naujausią versiją, jei ne, atnaujinti.

8.Jei problema išlieka, prašome atjunkite prietaisą 1 minutę, tada įeikite į APP pašalinti įrenginį ir iš naujo jį. Jei problemos išspręsti nepavyko, kreipkitės į gamintoją.

Funkcijos klavišą aprašymas:

Nuotolinio atitikimo metodą:

Taško judėjimo režimą: paspauskite nuotolinio valdymo pulto klavišą "A", relės atidarykite, atidarykite nuotolinio valdymo klavišą "A", relės uždaryti.

Po indikatoriaus LED žibintai apšvietė, nuotolinio valdymo pultelio mygtukus, kad reikia koduoti yra nuspaustas, o LED indikatorius kontrolės valdybos mirksi tris kartus sėkmingai.

Savarankiškai užrakinimo režimas: paspauskite pačiu nuotolinio valdymo mygtuką, spustelėkite ant, relės atidaryti, spustelėkite dar kartą, relės uždaryti.

Kodas mygtukas yra nuolat spaudžiamas du kartus , šviesos DIODO indikatorius mirksi 2 kartus , o šviesos DIODO indikatorius, apšviestas, ir pagrindiniai valdymo pultelio kodą , paspaudus ir kontrolės valdybos LED indikatorius mirksi nuolat 3 kartus sėkmingai .Blokavimo režimą: paspauskite nuotolinio valdymo pulto klavišą "A", relės atidaryti, paspauskite nuotolinio valdymo "B" klavišą, relė išsijungia.

Kodas mygtukas yra nuolat spaudžiamas 3 kartus , LED indikatorius mirksi 3 kartus , ir LED indikatoriaus šviesa įjungta , nuotolinio valdymo mygtuką kodekso paspaudus kontrolės valdybos LED lemputė mirksi 3 kartus , ir nuotolinio valdymo mygtukas B paspaudžiamas dar kartą , ir LED indikatoriaus lemputė tris kartus , ir kodas yra sėkmingas .

 

Panašūs produktai

0.49 colių OLED Ekranas Modulis IIC/I2C OLED Modulis 64*32 balta SSD1306 3.3-5V Už Arduino/51
€4.10
Balta Spalva 0.96 colių Oled Ekranas Modulis I2C IIC 128*64 OLED LCD Modulis 3.3 V-5V už Arduino 51 MSP420 STIM32 SCR (HTDS-WI96N)
€2.70
UC-340G ir Massduino UNO Core MD-328D Mini Modulis R3 Borto LDO už Arduino Relay DAQ DI
€6.56
Hot Aukštos Kokybės 12V 8A 96W PIR Jutiklis LED Apsaugoti Juostelės Šviesos lempos Jungikliu, Reguliatorius Reguliuojamas Ryškumas Valdytojas#P
€1.77
BA3121N Automobilių PC Triukšmo Filtrą Common Mode Triukšmo Pašalinti DC 9-13V
€3.19
1pcs RGB LED Žiedo 16Bit WS2812 5050 RGB LED + Integruota Tvarkyklės
€2.46
WIFI ESP8266 0.91 Colių Mėlyna OLED Ekranas WIFI Kit 32 DI Plėtros Taryba Arduino su šilumos kriaukle
€6.24
12V Švino RŪGŠTIES Baterijos Indikatorius Baterijos Talpa LED Testeris Voltmeter Įkrovimo Lygio Indikatorius Švino-rūgšties
€1.72