1Pair GLC-BX-D,GLC-BX-U 1310/1550 1,25 G 3km BIDI SFP siuntimo ir priėmimo modulis

€16.42
Yra sandėlyje
Greitas pristatymas
Parduotuvė::
  • Bangos ilgis: 1310/1550
  • Modelio Numeris: GLC-BX-D/GLC-BX-U
  • Prekės Pavadinimas: EB-LINK
  • Atstumas: 3km
  • Kabelio tipas: Singlemode
  • Suderinamas: Cisco
  • Jungtis: Singlex LC
  • DDM/DOM: Parama
  • Pakuotė: SFP
  • Duomenų perdavimo sparta: 1,25 G
  • Kilmės vieta: Guangdong, Kinija (Žemyninė)

  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
  • Pakuotės Dydis: 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

1 pora GLC-BX-D,GLC-BX-U 1310/1550 1,25 G 3km BIDI SFP siuntimo ir priėmimo modulis

100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas

Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija.

Telekomunikacijų klasės kokybė,konkurencinga kaina, tik 10% -20% originalus vieną kainomis

Produkto Būklės

Mes siūlome aukštos kokybės SFP(mini-GBIC) siuntimo ir priėmimo modulis, kuris yra 100% suderinama su orignal tie, gali visiškai pasitikėti savo pačių reikliausių LAN/WLAN programą,balso projekto ar tinklo diegimas, visi produktų atlikti 3 metų garantija ir visą techninę paramą.

Pristatymas Mes laivas visus elementus visame pasaulyje nemokamai per ekonomikos pristatymas. Visi importuoti muitai ir mokesčiai, yra atsakingas pirkėjas. Straipsniai, siunčiami į pirkėjo patvirtino, adresas nuo pirmadienio iki penktadienio (Savaitgaliais ir Švenčių netaikoma) Prašome patikrinti savo pristatymo adresą atsargiai, prieš kasos. Jei norite pakeisti adresą, pls, prašome susisiekti su mumis,Kitaip, bet keisti informaciją gali būti neatsižvelgiama, kai išsiunčiamos

PASTABA :

Prekės bus vežamos iš HK;

Laivybos laikas svyruoja nuo 3 iki 25 darbo dienas:

JAV/Main Europeancountries------10~15working dienų

Kitų šalių------15~25working dienų

Skubiai paklausa,pls rūšies pasirinkti express, kaip DHL,UPS,Fedex ir pan.

Nes sąrašas suvaržymų, mes ne įkėlimo daug daiktų.

Didmenininkams, Prašome Susisiekti su mumis Prieš Siūlymą! ! ! ! ! ! ! !

Garantija ir grąžinimas Mes teikiame 1 metų pakeitimas ir 3 metų techninės priežiūros garantijos. Mūsų garantija netaikoma netinkamai, fiziškai pažeistas, vandens sugadinimo, praradimo ar vagystės. Visi pirkimai gali būti grąžintas within14 dienų nuo pirkimo grąžinti visą arba mainų. Visi produktai turi būti originalios būklės. Prekes, kurios yra sugadintas komponentai nėra grąžinamas

Susisiekite su Mumis, Mes tikimės, kad jūs esate laimingas su mūsų produkto ir paslaugos, ir, savo ruožtu, atlygis mums su penkių žvaigždučių reitingą. Savo teigiamas grįžtamasis ryšys bus puikus encourgement mums ateities darbo. Jei jūs turite kokių nors vertingų pasiūlymų ar kokių nors problemų su mūsų daiktų ar pristatymo. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto prieš, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys. Mes atsakymą į bet kokį klausimą per 24 valandas (išskyrus atvejus, Savaitgaliais ir Atostogų metu ). Tada mes stengiamės išspręsti problemą artimiausiu metu.

Apie Mus Sveiki atvykę į mūsų Aukstadvarioseniunija.lt parduotuvėje! Įkurta 2008,shenzhen EB-LINK technologies Co., Ltd yra pirmaujanti gamintojas, siūlantis pluošto optiniai siųstuvai-imtuvai,fiber optic patch kabelių ir optinio tinklo įranga.Jos produktai buvo pristatyti į teritorijas iš Kinijos į visame pasaulyje Mes naujus pardavėjas Aukstadvarioseniunija.lt, tačiau su mūsų didelis komanda, pirminių šaltinių, mes pasiūlysime geriau ir geriau kokybė, Konkurencingos kainos ir apdairus paslaugos.

,

 

Panašūs produktai

Už
€10.27
2vnt Mini FBT 1x2 Sankabos -30/70 Santykis -1310/1550nm - SC/APC - 0,5 m/Optinio Pluošto Sankabos
€18.90
A-80S Žalia Automatinė Sintezės Splicer Mašina Optinių Skaidulų Sintezės Splicer Optinių Skaidulų Sandūrų Mašina Optinė Suvirinimo Mašina
€521.73
ALK66B Didelio Tikslumo Optinių Skaidulų Cleaver Pluošto Cleave Vieno Pliko Pluošto Skersmuo Kvarco Pluošto
€104.35
1 Pora 2 Vnt/daug 1 Kanalo Vaizdo Optinis Keitiklis 1V1D Optinio Pluošto Vaizdo Optinis Siųstuvas & Imtuvas 1CH +RS485 Duomenų
€25.15
4 vnt./daug Naujų Pluošto cleaver SKL-6C kabelio, pjovimo peilis FTTT optinio pluošto peilis pjovimo įrankiai Didelio Tikslumo 16 paviršiaus ašmenys
€115.03
1x2 FBT Splitter Modulis 50:50 Multimode Optinio Pluošto Sankabos Lauke ST/UPC Jungtis 1meters
€21.35
Pluošto cleaver SKL-6C Kabelio, Pjovimo Peilis FTTT Optinio Pluošto Peilis pjovimo Įrankiai pjovimo Aukšto Tikslumo Kirviai 16 paviršiaus ašmenys
€22.18