1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Rašytojo E. Malūko romano „Vytauto žemė“ pristatymas Aukštadvaryje

Šių metų gruodžio 8 d.  pasitikome garbų svečią - rašytoją Edmundą Malūką. Aukštadvario bendruomenei buvo pristatytas istorinis romanas „Vytauto žemė“.  Rašytojas plačiai išdėstė šią savo ilgai brandintą idėją ne tik atvaizduoti mums visiems žinomą istorinį Vytauto portretą,  remiantis archyvų medžiaga, išlikusiais istoriniais metraščiais, nuotraukomis, bet ir  vaizdžiai apvilkti romano herojų  „literatūriniais drabužiais“.

 Gerai pažinojau rašytoją E. Malūką, visuomet stebėjausi jo darbštumu, tačiau klausantis pristatymo, ilgai svarsčiau, iš kur jau garbingo amžiaus sulaukęs rašytojas turi tiek daug kruopštumo, bendravimo lankstumo, išminties ir netgi užsispyrimo. Juk tą  lietingą žiemos dieną buvo nepaprastai apledėję keliai, o susitikimas Aukštadvario bendruomenės namuose turėjo įvykti po darbo valandų, man norėjosi, paskambinus rašytojui, pranešti, kad susitikimą atidedame dėl nepalankių oro sąlygų. Tačiau, pasikalbėjus su Edmundu, man jokių abejonių nekilo, kadangi  jis tvirtai tarė: „Aš  atvažiuoju pristatyti savo istorinį romaną. O kelias – viskas čia puiku...“

  Į susitikimą susirinko mokytojai, senjorai, Edmundo Malūko romanų gerbėjai. Klausytojų nuotaiką kėlė   Trakų kultūros rūmų Aukštadvario padalinio etnografinio ansamblio „Verknė“ (vadovė Rita Sinkevičiūtė) dainuojamos adventinės dainos. Daugelis bendruomenės narių įsigijo romaną „Vytauto žemė“ su rašytojo autografu,  tarytum Kalėdinę dovaną sau,  savo vaikams arba draugams. Susirinkusieji klausė kas paskatino  veterinarijos gydytoją tapti rašytoju,  koks sekantis romanas yra jo mintyse?

Aukštadvario bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkoju rašytojui Edmundui Malūkui už puikų istorinio romano „Vytauto žemė“ pristatymą ir, bestovint ant Naujųjų metų slenksčio, linkiu jam ramaus artėjančių švenčių laukimo  bei tolimesnės kūrybinės sėkmės.

P.S. Nuotraukose: akimirkos iš susitikimo.

 

Aukštadvario seniūnė, bendruomenės tarybos pirmininko pavaduotoja Jadvyga Dzencevičienė

 

 

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 87 svečius online

Prisijungti