1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Baigtas vykdyti Aukštadvario bendruomenės projektas

   Aukštadvario bendruomenė sėkmingai baigė Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą  „Aukštadvario bendruomenės iniciatyvų skatinimas, organizuojant kartų bendravimą“. Ruošiant šį projektą, bendruomenė pastebėjo, kad trūksta viešosios erdvės įrenginių vaikams, o ypač paaugliams, atsiranda nesusikalbėjimas tarp bendruomenės jaunimo ir senjorų.  

        Pagrindinis šio projekto tikslas – kokybiškai gerinti Aukštadvario bendruomenės iniciatyvas, didinti bendruomenės narių sutelktumą, solidarumą, išskirtinį dėmesį suteikiant įvairaus amžiaus kartų bendravimui ir bendradarbiavimui.  Projekto lėšomis yra pasiūti tautiniai drabužiai mažiesiems Aukštadvario šokėjams, lankantiems Trakų meno mokyklos Aukštadvario tautinių šokių skyrių,  įrengta vaikų žaidimų aikštelė,  lauko treniruokliai, skirti jaunimui,  siekiant suaktyvinti bendruomenės narių iniciatyvą, suteikiant pagalbą senjorams ir kitiems silpnesniems bendruomenės nariams, pravestas seminaras savanorystės tema, įkurta aktyvių savanorių pagalbos grupė, įkurtas laikinos priežiūros vaikų kambarys, projekto koofinansavimo lėšomis organizuota dviejų dienų kelionė po Lietuvą.

   Projekto iniciatyvos buvo pilnai įgyvendintos, išspręsta didžiulė dalis kylančių  bendruomenės problemų, dar labiau populiarinami Aukštadvario krašto papročiai ir tradicijos, stiprinama visų kartų Aukštadvario bendruomenė.

P. S. Nuotraukose – Aukštadvario bendruomenės projekto vykdymo akimirkos.

 

Aukštadvario seniūnė, bendruomenės tarybos pirmininko pavaduotoja

                                                  Jadvyga Dzencevičienė

 

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Tautinė giesmė sujungė tarytum į Baltijos kelią

 

Liepos 6-ji Aukštadvario seniūnijos bendruomenei buvo ypatinga diena. Prieš 765 metus pirmojo suvienytos Lietuvos Valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo šventę – Valstybės dieną pradėjome ankstų Liepos 6-sios rytą Šv. Mišiomis Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčioje. Iškilmingai buvo pašventinta 100 metrų trispalvė vėliava, skirta Lietuvos Valstybės šimtmečiui, kurią mums pasiuvo aukštadvarietė, buvusi technologijų mokytoja Galina Mindžiulienė. Monsinjoras Vytautas Kazimieras Sudavičius, pašventinęs ir pabučiavęs vėliavą, jaudinančiai tarė, kad jam pirmą kartą tenka garbė pašventinti tokią iškilmingą Lietuvos vėliavą.

Skaityti daugiau

 

Skaityti daugiau... »

KVIEČIAME

Aukštadvario seniūnija nuolat prižiūri kapines

Seniūnijos kapinės - tai šventoji vieta, kuri yra nuolat prižiūrima. Aukštadvario seniūnijoje yra 17 kapinių, iš jų trys yra neveikiančios. Seniūnija nuolat tvarko šias amžino poilsio vietas, kasmet yra aptveriamos po vieną ar keletą kapinių. Čižiūnų kaimo gyventojai ir šiandieną dėkoja už sutvarkytas ir aptvertas Čižiūnų kaimo kapines su jų praplėtimu. O šiais metais seniūnijos kapinių priežiūros darbininkai ir atliekantys darbus pagal Trakų rajono savivaldybės užimtumo didinimo 2018 m. programą jau baigė tverti Krasnapolio kaimo kapines. Prieš keletą metų Raipolio kaimo kapinėms kaimo gyventojai patys nupirko paprastą tvoros tinklą, tačiau tai nebuvo labai stipru. Todėl likusiais tvoros segmentais mes jau pradėjome tvėrimo darbus Raipolio kaimo kapinėse. Seniūnijos gyventojų vardu tariu ačiū Trakų rajono savivaldybei už skirtas lėšas tvoros segmentų ir kitų reikiamų medžiagų įsigijimui, o aptvėrimo darbus seniūnija atlieka ūkio būdu.

Seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

P.S. Jadvygos Dzencevičienės nuotraukose akimirkos iš Krasnapolio ir Raipolio kapinių aptvėrimo.

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 21 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti