1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Lietuvos savivaldybių seniūnų jėga – vienybėje“

Tokiu simboliniu šūkiu birželio 20–21 dienomis buvo pradėtas Lietuvos seniūnų asociacijos septintasis suvažiavimas - sąskrydis, vykęs Jonavos rajone, Ruklos seniūnijoje, kuriame dalyvavome ir mes, Trakų rajono seniūnai.

Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija veikia jau dvylika metų. Asociacija išaugo, sustiprėjo, tapo veikli ir žinoma. Lietuvoje per 60 savivaldybių veikia 550 seniūnijų, kaip savivaldybių administracijų filialai. Seniūnijoms priskirta labai svarbi funkcija – būti tarpininkais tarp konkrečios teritorijos gyventojų ir valdžios institucijų atstovų, siekti konstruktyvaus dialogo ir užtikrinti vietos gyventojų interesų gynimą. Lietuvos seniūnų vienybę saugo asociacijos Vienybės angelas, pastatytas Trakuose, Angelų kalvoje.

Skaityti visą straipsnį

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Dėmesio

KVIEČIAME

AUKŠTADVARIO KRAŠTO ŠVIESUOLIAI

2018-ji - Lietuvos Valstybės šimtmečio metai Aukštadvario seniūnijos bendruomenei yra ypatingi. Per Lietuvos Valstybės 100 metų čia, Aukštadvaryje, išaugo ar savo gyvenimo didžiąją dalį praleido daug žymių žmonių: poetų, dailininkų, rankų darbo meistrų, mokslininkų, lakūnų, kunigų ir kitų šį kraštą garsinančių šviesuolių. Juos sudėjome į tik ką iš spaustuvės išėjusią 176 psl. knygą "Aukštadvario krašto šviesuoliai". Kitus palikome ateities knygoms. Dėkoju Trakų rajono savivaldybei už biudžeto lėšas, skirtas šios knygos leidybai. Ačiū Aukštadvario gimnazijos matematikos mokytojui metodininkui, kraštotyros muziejaus įkūrėjui Kaziui Venckui, poetui Algirdui Almantui, Aukštadvario krašto šviesuolių vaikams, anūkams ir visiems, pateikusiems reikiamą informaciją ir nuotraukas knygos leidybai. Kviečiu visus Aukštadvario seniūnijos gyventojus, kraštiečius ir svečius atvykti į knygos „Aukštadvario krašto šviesuoliai“ pristatymą Padėkos šventės metu, kuri vyks 2018m. gruodžio 26 d. 12,00 val. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos aktų salėje.

Pagarbiai Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

P.S. Autorės nuotraukose: Knyga „Aukštadvario krašto šviesuoliai“

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 16 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti