1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Kazio Račkausko knygos „Čižiūnų židinio šviesa“ sutiktuvės

Aukštadvario seniūnijos gyventojus maloniai nustebino žinia apie naujai išleistą knygą  „Čižiūnų židinio šviesa“. Daugelis iš mūsų net netikėjome, kad knyga apie prieš keturis dešimtmečius uždarytą kaimo mokyklą išvys šviesą.

Rodos, jau neliko jokių žinių apie Čižiūnų mokyklos varpelio skambesį, ten  buvusius mokinius ir dirbusius mokytojus. O juk negali rašyti apie tai, ko jau seniai nebėra. Tačiau  Tėviškės pažinimo paramos fondas, sutelkęs tautotyros žinių rinkimo savanorius, keturis metus rinko medžiagą apie buvusios  mokyklos mokytojus, švietimo puoselėtojus.

Skaityti visą straipsnį

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

FIM RALLY dalyviai aplankė kultūros sostinę – Aukštadvarį

 

Liepos 27 dieną Aukštadvario -2018 m. Lietuvos mažų miestelių kultūros sostinės bendruomenė iškilmingai pasitiko FIM RALLY dalyvius iš 26 pasaulio šalių. Aštuonių šimtų šešiasdešimt tarptautinė motociklininkų kolona iš visos Europos, lydima dviejų policijos ekipažų drebindama Trakų rajoną, iš Trakų pro Semeliškes riedėjo Aukštadvario link. Renginio organizatoriai – asociacija „Mototurizmas“.

Skaityti daugiau

 

Skaityti daugiau... »

Tautinė giesmė sujungė tarytum į Baltijos kelią

 

Liepos 6-ji Aukštadvario seniūnijos bendruomenei buvo ypatinga diena. Prieš 765 metus pirmojo suvienytos Lietuvos Valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo šventę – Valstybės dieną pradėjome ankstų Liepos 6-sios rytą Šv. Mišiomis Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčioje. Iškilmingai buvo pašventinta 100 metrų trispalvė vėliava, skirta Lietuvos Valstybės šimtmečiui, kurią mums pasiuvo aukštadvarietė, buvusi technologijų mokytoja Galina Mindžiulienė. Monsinjoras Vytautas Kazimieras Sudavičius, pašventinęs ir pabučiavęs vėliavą, jaudinančiai tarė, kad jam pirmą kartą tenka garbė pašventinti tokią iškilmingą Lietuvos vėliavą.

Skaityti daugiau

 

Skaityti daugiau... »

KVIEČIAME

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 66 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti