1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Kazio Račkausko knygos „Čižiūnų židinio šviesa“ sutiktuvės

Aukštadvario seniūnijos gyventojus maloniai nustebino žinia apie naujai išleistą knygą  „Čižiūnų židinio šviesa“. Daugelis iš mūsų net netikėjome, kad knyga apie prieš keturis dešimtmečius uždarytą kaimo mokyklą išvys šviesą.

Rodos, jau neliko jokių žinių apie Čižiūnų mokyklos varpelio skambesį, ten  buvusius mokinius ir dirbusius mokytojus. O juk negali rašyti apie tai, ko jau seniai nebėra. Tačiau  Tėviškės pažinimo paramos fondas, sutelkęs tautotyros žinių rinkimo savanorius, keturis metus rinko medžiagą apie buvusios  mokyklos mokytojus, švietimo puoselėtojus.

Skaityti visą straipsnį

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Dėmesio

KVIEČIAME

AUKŠTADVARIO KRAŠTO ŠVIESUOLIAI

2018-ji - Lietuvos Valstybės šimtmečio metai Aukštadvario seniūnijos bendruomenei yra ypatingi. Per Lietuvos Valstybės 100 metų čia, Aukštadvaryje, išaugo ar savo gyvenimo didžiąją dalį praleido daug žymių žmonių: poetų, dailininkų, rankų darbo meistrų, mokslininkų, lakūnų, kunigų ir kitų šį kraštą garsinančių šviesuolių. Juos sudėjome į tik ką iš spaustuvės išėjusią 176 psl. knygą "Aukštadvario krašto šviesuoliai". Kitus palikome ateities knygoms. Dėkoju Trakų rajono savivaldybei už biudžeto lėšas, skirtas šios knygos leidybai. Ačiū Aukštadvario gimnazijos matematikos mokytojui metodininkui, kraštotyros muziejaus įkūrėjui Kaziui Venckui, poetui Algirdui Almantui, Aukštadvario krašto šviesuolių vaikams, anūkams ir visiems, pateikusiems reikiamą informaciją ir nuotraukas knygos leidybai. Kviečiu visus Aukštadvario seniūnijos gyventojus, kraštiečius ir svečius atvykti į knygos „Aukštadvario krašto šviesuoliai“ pristatymą Padėkos šventės metu, kuri vyks 2018m. gruodžio 26 d. 12,00 val. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos aktų salėje.

Pagarbiai Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

P.S. Autorės nuotraukose: Knyga „Aukštadvario krašto šviesuoliai“

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 11 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti