1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Kazio Račkausko knygos „Čižiūnų židinio šviesa“ sutiktuvės

Aukštadvario seniūnijos gyventojus maloniai nustebino žinia apie naujai išleistą knygą  „Čižiūnų židinio šviesa“. Daugelis iš mūsų net netikėjome, kad knyga apie prieš keturis dešimtmečius uždarytą kaimo mokyklą išvys šviesą.

Rodos, jau neliko jokių žinių apie Čižiūnų mokyklos varpelio skambesį, ten  buvusius mokinius ir dirbusius mokytojus. O juk negali rašyti apie tai, ko jau seniai nebėra. Tačiau  Tėviškės pažinimo paramos fondas, sutelkęs tautotyros žinių rinkimo savanorius, keturis metus rinko medžiagą apie buvusios  mokyklos mokytojus, švietimo puoselėtojus.

Skaityti visą straipsnį

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Aukštadvaryje degė „Atminties laužai“

Šių metų sausio 12-sios dienos vakarą Aukštadvario miestelio centrinėje aikštėje buvo uždegtas "Atminties laužas", skirtas 1991-jų metų sausio 13-sios įvykiams atminti. Šio laužo liepsna mums priminė tą kruviną sausio 13-sios naktį. Šiandieną mums visiems ši atmintis yra brangi. Su vėliavomis rankose į aikštę rinkosi Aukštadvario miestelio gyventojai. To laikmečio įvykių prisiminimais, patirtimi ir savo išgyvenimais pasidalijo senjorai - mokytojai Liongina Šovienė, Veronika Pilipavičienė, Stefanija Daugirdienė. Aikštėje vyravo rimtis, žmonės ilgai nesisskirstė. Prie degančio atminties laužo ilgai dainavome lietuvių liaudies patriotines dainas, vaišinomės karšta žolelių arbata.

Seniūnė     Jadvyga Dzencevičienė

Skaityti daugiau... »

GYVENTOJŲ DĖMESIUI !

Š.m. sausio 17 d. 18.00 val. Aukštadvario bendruomenės namuose, adresu: Dariaus ir Girėno g. 6, Aukštadvaris vyks Trakų rajono savivaldybės Merės ir savivaldybės specialistų susitikimas su Aukštadvario seniūnijos gyventojais.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Pagarbiai

Aukštadvario seniūnijos

seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

Skaityti daugiau... »

Kviečiame

Apklausa

Ar lankėtės kada nors aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 35 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti