1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Aukštadvario bažnyčioje – šv. Mišios Kovo 11- ajai

Praėjusį sekmadienį į Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčią gausiai rinkosi parapijiečiai ir svečiai. Bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, skirtos Lietuvos Nepriklausomos valstybės atkūrimo šventei. 
 
Šv. Mišias aukojęs klebonas monsinjoras Vytautas Kazys Sudavičius pamokslo metu sakė, kad Kovo 11-oji nuostabi diena. Turime padėkoti Dievui, kad tapome laisvi. Siūlė pasimelsti, nes, pasak monsinjoro, viskas priklauso nuo mūsų tikėjimo, pagarbos Dievui, kitiems žmonėms. Dabar, su kitais, savo akimis pamatėme ir įsitikinome, kaip reikia saugoti savo laisvę. Žmonės pamiršta, kad gyvena  ne tik sau, bet ir kitiems, kad gyvenimas būtų gražesnis, reikia rūpintis ne tik materialiu, bet ir dvasiniu turtu. „Mylėkime savo Tėvynę, melskimės, kad Dievas mus saugotų“,– ragino monsinjoras V. K. Sudavičius.

Skaityti visą straipsnį

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

KVIEČIAME

Aukštadvariečiai dalyvavo Pasaulio margučių ridenimo čempionate

Balandžio 8 d. Aukštadvario – 2018 m. Lietuvos mažų miestelių kultūros sostinės atstovai buvome pakviesti į Utenos rajono Užpalių miestelį, kur vyko Pasaulio margučių ridenimo čempionatas. Pasiėmę pintinėlę gražiai išmargintų margučių, Aukštadvario kraštą garsinantį skaniausią pyragą „Šimtalapis“, ankstų sekmadienio rytą išvykome į Užpalius. Pirmiausiai mus maloniai nuteikė švari ir tvarkinga aplinka, vietinių gyventojų nuoširdumas ir svetingumas. Tik stabtelėjus prie bažnyčios, mus užkalbino pro šalį praeidamas Užpalių senjoras, paklausdamas, gal kuo nors galėtų mums padėti. Gražiame Šventosios upės slėnyje įsikūrę Užpaliai mena savo garbingą istoriją, turi nepaprastai gražią neogotikinio stiliaus bažnyčią, o šalia bažnyčios vyko margučių ridenimo čempionatas ir gražiausio margučio konkursas, kurį organizavo Užpalių „Lions“ paramos ir labdaros klubas, Užpalių bendruomenė. Labai smagu, kad gražiausio konkurso titulą laimėjo aukštadvarietės Petronėlės Kavaliauskienės ir Bijūnų bendruomenės tarybos narės Irenos Stankevičienės margučiai. Šventė buvo tiesiog įspūdinga. Dalyvavome margučių ridenimo ir stipriausio margučio varžybose, įvairiuose žaidimuose, pasisėmėme patirties, sulaukėme labai daug šventės organizatorių, Užpalių seniūno Eugenijaus, bendruomenės pirmininkės Vidos ir kitų vietinių gyventojų dėmesio. Visus susirinkusius linksmino tautiška kapelija „Sutaras“.

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau... »

Kvietimas

Trakų rajono žemdirbių asociacijos

KVIETIMAS

Š. m. balandžio 4 d. 10 val.

Aukštadvario žemės ūkio mokyklos skaitykloje

Vyks susitikimas su LR Žemės ūkio Rūmų, Žemės ūkio ministerijos,

Nacionalinės Mokėjimo Agentūros (NMA),

VŠĮ „Ekoagros“ atstovais.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Organizacinis komitetas

Tel. 8 611 35826

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 10 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti