1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Aukštadvario bažnyčioje – šv. Mišios Kovo 11- ajai

Praėjusį sekmadienį į Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčią gausiai rinkosi parapijiečiai ir svečiai. Bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, skirtos Lietuvos Nepriklausomos valstybės atkūrimo šventei. 
 
Šv. Mišias aukojęs klebonas monsinjoras Vytautas Kazys Sudavičius pamokslo metu sakė, kad Kovo 11-oji nuostabi diena. Turime padėkoti Dievui, kad tapome laisvi. Siūlė pasimelsti, nes, pasak monsinjoro, viskas priklauso nuo mūsų tikėjimo, pagarbos Dievui, kitiems žmonėms. Dabar, su kitais, savo akimis pamatėme ir įsitikinome, kaip reikia saugoti savo laisvę. Žmonės pamiršta, kad gyvena  ne tik sau, bet ir kitiems, kad gyvenimas būtų gražesnis, reikia rūpintis ne tik materialiu, bet ir dvasiniu turtu. „Mylėkime savo Tėvynę, melskimės, kad Dievas mus saugotų“,– ragino monsinjoras V. K. Sudavičius.

Skaityti visą straipsnį

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

FIM RALLY dalyviai aplankė kultūros sostinę – Aukštadvarį

 

Liepos 27 dieną Aukštadvario -2018 m. Lietuvos mažų miestelių kultūros sostinės bendruomenė iškilmingai pasitiko FIM RALLY dalyvius iš 26 pasaulio šalių. Aštuonių šimtų šešiasdešimt tarptautinė motociklininkų kolona iš visos Europos, lydima dviejų policijos ekipažų drebindama Trakų rajoną, iš Trakų pro Semeliškes riedėjo Aukštadvario link. Renginio organizatoriai – asociacija „Mototurizmas“.

Skaityti daugiau

 

Skaityti daugiau... »

Tautinė giesmė sujungė tarytum į Baltijos kelią

 

Liepos 6-ji Aukštadvario seniūnijos bendruomenei buvo ypatinga diena. Prieš 765 metus pirmojo suvienytos Lietuvos Valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo šventę – Valstybės dieną pradėjome ankstų Liepos 6-sios rytą Šv. Mišiomis Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčioje. Iškilmingai buvo pašventinta 100 metrų trispalvė vėliava, skirta Lietuvos Valstybės šimtmečiui, kurią mums pasiuvo aukštadvarietė, buvusi technologijų mokytoja Galina Mindžiulienė. Monsinjoras Vytautas Kazimieras Sudavičius, pašventinęs ir pabučiavęs vėliavą, jaudinančiai tarė, kad jam pirmą kartą tenka garbė pašventinti tokią iškilmingą Lietuvos vėliavą.

Skaityti daugiau

 

Skaityti daugiau... »

KVIEČIAME

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 34 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti