1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Aukštadvario bažnyčioje – šv. Mišios Kovo 11- ajai

Praėjusį sekmadienį į Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčią gausiai rinkosi parapijiečiai ir svečiai. Bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, skirtos Lietuvos Nepriklausomos valstybės atkūrimo šventei. 
 
Šv. Mišias aukojęs klebonas monsinjoras Vytautas Kazys Sudavičius pamokslo metu sakė, kad Kovo 11-oji nuostabi diena. Turime padėkoti Dievui, kad tapome laisvi. Siūlė pasimelsti, nes, pasak monsinjoro, viskas priklauso nuo mūsų tikėjimo, pagarbos Dievui, kitiems žmonėms. Dabar, su kitais, savo akimis pamatėme ir įsitikinome, kaip reikia saugoti savo laisvę. Žmonės pamiršta, kad gyvena  ne tik sau, bet ir kitiems, kad gyvenimas būtų gražesnis, reikia rūpintis ne tik materialiu, bet ir dvasiniu turtu. „Mylėkime savo Tėvynę, melskimės, kad Dievas mus saugotų“,– ragino monsinjoras V. K. Sudavičius.

Skaityti visą straipsnį

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Dėmesio

KVIEČIAME

AUKŠTADVARIO KRAŠTO ŠVIESUOLIAI

2018-ji - Lietuvos Valstybės šimtmečio metai Aukštadvario seniūnijos bendruomenei yra ypatingi. Per Lietuvos Valstybės 100 metų čia, Aukštadvaryje, išaugo ar savo gyvenimo didžiąją dalį praleido daug žymių žmonių: poetų, dailininkų, rankų darbo meistrų, mokslininkų, lakūnų, kunigų ir kitų šį kraštą garsinančių šviesuolių. Juos sudėjome į tik ką iš spaustuvės išėjusią 176 psl. knygą "Aukštadvario krašto šviesuoliai". Kitus palikome ateities knygoms. Dėkoju Trakų rajono savivaldybei už biudžeto lėšas, skirtas šios knygos leidybai. Ačiū Aukštadvario gimnazijos matematikos mokytojui metodininkui, kraštotyros muziejaus įkūrėjui Kaziui Venckui, poetui Algirdui Almantui, Aukštadvario krašto šviesuolių vaikams, anūkams ir visiems, pateikusiems reikiamą informaciją ir nuotraukas knygos leidybai. Kviečiu visus Aukštadvario seniūnijos gyventojus, kraštiečius ir svečius atvykti į knygos „Aukštadvario krašto šviesuoliai“ pristatymą Padėkos šventės metu, kuri vyks 2018m. gruodžio 26 d. 12,00 val. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos aktų salėje.

Pagarbiai Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

P.S. Autorės nuotraukose: Knyga „Aukštadvario krašto šviesuoliai“

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 10 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti