1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Aukštadvario bažnyčioje – šv. Mišios Kovo 11- ajai

Praėjusį sekmadienį į Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčią gausiai rinkosi parapijiečiai ir svečiai. Bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, skirtos Lietuvos Nepriklausomos valstybės atkūrimo šventei. 
 
Šv. Mišias aukojęs klebonas monsinjoras Vytautas Kazys Sudavičius pamokslo metu sakė, kad Kovo 11-oji nuostabi diena. Turime padėkoti Dievui, kad tapome laisvi. Siūlė pasimelsti, nes, pasak monsinjoro, viskas priklauso nuo mūsų tikėjimo, pagarbos Dievui, kitiems žmonėms. Dabar, su kitais, savo akimis pamatėme ir įsitikinome, kaip reikia saugoti savo laisvę. Žmonės pamiršta, kad gyvena  ne tik sau, bet ir kitiems, kad gyvenimas būtų gražesnis, reikia rūpintis ne tik materialiu, bet ir dvasiniu turtu. „Mylėkime savo Tėvynę, melskimės, kad Dievas mus saugotų“,– ragino monsinjoras V. K. Sudavičius.

Skaityti visą straipsnį

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Aukštadvaryje degė „Atminties laužai“

Šių metų sausio 12-sios dienos vakarą Aukštadvario miestelio centrinėje aikštėje buvo uždegtas "Atminties laužas", skirtas 1991-jų metų sausio 13-sios įvykiams atminti. Šio laužo liepsna mums priminė tą kruviną sausio 13-sios naktį. Šiandieną mums visiems ši atmintis yra brangi. Su vėliavomis rankose į aikštę rinkosi Aukštadvario miestelio gyventojai. To laikmečio įvykių prisiminimais, patirtimi ir savo išgyvenimais pasidalijo senjorai - mokytojai Liongina Šovienė, Veronika Pilipavičienė, Stefanija Daugirdienė. Aikštėje vyravo rimtis, žmonės ilgai nesisskirstė. Prie degančio atminties laužo ilgai dainavome lietuvių liaudies patriotines dainas, vaišinomės karšta žolelių arbata.

Seniūnė     Jadvyga Dzencevičienė

Skaityti daugiau... »

GYVENTOJŲ DĖMESIUI !

Š.m. sausio 17 d. 18.00 val. Aukštadvario bendruomenės namuose, adresu: Dariaus ir Girėno g. 6, Aukštadvaris vyks Trakų rajono savivaldybės Merės ir savivaldybės specialistų susitikimas su Aukštadvario seniūnijos gyventojais.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Pagarbiai

Aukštadvario seniūnijos

seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

Skaityti daugiau... »

Kviečiame

Apklausa

Ar lankėtės kada nors aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 23 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti