1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Aukštadvario seniūnijos gyventojų, kraštiečių ir svečių dėmesiui!

Aukštadvario seniūnija kartu su bendruomene dalyvauja projekte „Lietuvos valsčiai“ ir renka medžiagą  knygai „Aukštadvaris“.

 Kviečiame visus seniūnijos gyventojus, kraštiečius ir svečius pateikti straipsnius ir nuotraukas  apie Aukštadvario kraštą  ir jo žmones.

Kartu prašome tikslinės paramos knygos leidybai su išankstine knygos prenumerata (Vienos knygos kaina apie 100,00 Lt). Tikslines lėšas prašome pervesti:

Trakų rajono savivaldybės administracijos Aukštadvario seniūnija

Įmonės kodas: 188674512

Sąskaitos Nr. LT29 4010 0510 0189 0889, esančią AB DNB

 

Pagarbiai,

Aukštadvario seniūnė

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

FIM RALLY dalyviai aplankė kultūros sostinę – Aukštadvarį

 

Liepos 27 dieną Aukštadvario -2018 m. Lietuvos mažų miestelių kultūros sostinės bendruomenė iškilmingai pasitiko FIM RALLY dalyvius iš 26 pasaulio šalių. Aštuonių šimtų šešiasdešimt tarptautinė motociklininkų kolona iš visos Europos, lydima dviejų policijos ekipažų drebindama Trakų rajoną, iš Trakų pro Semeliškes riedėjo Aukštadvario link. Renginio organizatoriai – asociacija „Mototurizmas“.

Skaityti daugiau

 

Skaityti daugiau... »

Tautinė giesmė sujungė tarytum į Baltijos kelią

 

Liepos 6-ji Aukštadvario seniūnijos bendruomenei buvo ypatinga diena. Prieš 765 metus pirmojo suvienytos Lietuvos Valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo šventę – Valstybės dieną pradėjome ankstų Liepos 6-sios rytą Šv. Mišiomis Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčioje. Iškilmingai buvo pašventinta 100 metrų trispalvė vėliava, skirta Lietuvos Valstybės šimtmečiui, kurią mums pasiuvo aukštadvarietė, buvusi technologijų mokytoja Galina Mindžiulienė. Monsinjoras Vytautas Kazimieras Sudavičius, pašventinęs ir pabučiavęs vėliavą, jaudinančiai tarė, kad jam pirmą kartą tenka garbė pašventinti tokią iškilmingą Lietuvos vėliavą.

Skaityti daugiau

 

Skaityti daugiau... »

KVIEČIAME

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 54 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti