1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Aukštadvario seniūnijos gyventojų, kraštiečių ir svečių dėmesiui!

Aukštadvario seniūnija kartu su bendruomene dalyvauja projekte „Lietuvos valsčiai“ ir renka medžiagą  knygai „Aukštadvaris“.

 Kviečiame visus seniūnijos gyventojus, kraštiečius ir svečius pateikti straipsnius ir nuotraukas  apie Aukštadvario kraštą  ir jo žmones.

Kartu prašome tikslinės paramos knygos leidybai su išankstine knygos prenumerata (Vienos knygos kaina apie 100,00 Lt). Tikslines lėšas prašome pervesti:

Trakų rajono savivaldybės administracijos Aukštadvario seniūnija

Įmonės kodas: 188674512

Sąskaitos Nr. LT29 4010 0510 0189 0889, esančią AB DNB

 

Pagarbiai,

Aukštadvario seniūnė

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Aukštadvaryje degė „Atminties laužai“

Šių metų sausio 12-sios dienos vakarą Aukštadvario miestelio centrinėje aikštėje buvo uždegtas "Atminties laužas", skirtas 1991-jų metų sausio 13-sios įvykiams atminti. Šio laužo liepsna mums priminė tą kruviną sausio 13-sios naktį. Šiandieną mums visiems ši atmintis yra brangi. Su vėliavomis rankose į aikštę rinkosi Aukštadvario miestelio gyventojai. To laikmečio įvykių prisiminimais, patirtimi ir savo išgyvenimais pasidalijo senjorai - mokytojai Liongina Šovienė, Veronika Pilipavičienė, Stefanija Daugirdienė. Aikštėje vyravo rimtis, žmonės ilgai nesisskirstė. Prie degančio atminties laužo ilgai dainavome lietuvių liaudies patriotines dainas, vaišinomės karšta žolelių arbata.

Seniūnė     Jadvyga Dzencevičienė

Skaityti daugiau... »

GYVENTOJŲ DĖMESIUI !

Š.m. sausio 17 d. 18.00 val. Aukštadvario bendruomenės namuose, adresu: Dariaus ir Girėno g. 6, Aukštadvaris vyks Trakų rajono savivaldybės Merės ir savivaldybės specialistų susitikimas su Aukštadvario seniūnijos gyventojais.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Pagarbiai

Aukštadvario seniūnijos

seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

Skaityti daugiau... »

Kviečiame

Apklausa

Ar lankėtės kada nors aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 30 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti