1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Aukštadvario seniūnijos gyventojų, kraštiečių ir svečių dėmesiui!

Aukštadvario seniūnija kartu su bendruomene dalyvauja projekte „Lietuvos valsčiai“ ir renka medžiagą  knygai „Aukštadvaris“.

 Kviečiame visus seniūnijos gyventojus, kraštiečius ir svečius pateikti straipsnius ir nuotraukas  apie Aukštadvario kraštą  ir jo žmones.

Kartu prašome tikslinės paramos knygos leidybai su išankstine knygos prenumerata (Vienos knygos kaina apie 100,00 Lt). Tikslines lėšas prašome pervesti:

Trakų rajono savivaldybės administracijos Aukštadvario seniūnija

Įmonės kodas: 188674512

Sąskaitos Nr. LT29 4010 0510 0189 0889, esančią AB DNB

 

Pagarbiai,

Aukštadvario seniūnė

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Dėmesio

KVIEČIAME

AUKŠTADVARIO KRAŠTO ŠVIESUOLIAI

2018-ji - Lietuvos Valstybės šimtmečio metai Aukštadvario seniūnijos bendruomenei yra ypatingi. Per Lietuvos Valstybės 100 metų čia, Aukštadvaryje, išaugo ar savo gyvenimo didžiąją dalį praleido daug žymių žmonių: poetų, dailininkų, rankų darbo meistrų, mokslininkų, lakūnų, kunigų ir kitų šį kraštą garsinančių šviesuolių. Juos sudėjome į tik ką iš spaustuvės išėjusią 176 psl. knygą "Aukštadvario krašto šviesuoliai". Kitus palikome ateities knygoms. Dėkoju Trakų rajono savivaldybei už biudžeto lėšas, skirtas šios knygos leidybai. Ačiū Aukštadvario gimnazijos matematikos mokytojui metodininkui, kraštotyros muziejaus įkūrėjui Kaziui Venckui, poetui Algirdui Almantui, Aukštadvario krašto šviesuolių vaikams, anūkams ir visiems, pateikusiems reikiamą informaciją ir nuotraukas knygos leidybai. Kviečiu visus Aukštadvario seniūnijos gyventojus, kraštiečius ir svečius atvykti į knygos „Aukštadvario krašto šviesuoliai“ pristatymą Padėkos šventės metu, kuri vyks 2018m. gruodžio 26 d. 12,00 val. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos aktų salėje.

Pagarbiai Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

P.S. Autorės nuotraukose: Knyga „Aukštadvario krašto šviesuoliai“

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 6 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti