1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Dėmesio Dėmesio!

    „Diktantas yra ne tik kalbos žinių pasitikrinimas. Tai apsisprendimas ir įrodymas pirmiausia pačiam sau – man yra svarbi mano gimtoji kalba, aš noriu rašyti ir kalbėti taisyklingai.  Vadovaujantis  Trakų r. savivaldybės mero 2014-01-31 potvarkiu Nr.P1-6 „Dėl

projekto „Nacionalinis diktantas  vykdymo“, Aukštadvario seniūnija kviečia visus norinčius rašyti diktantą

 š. m. vasario 22 d. Aukštadvario seniūnijos  patalpose adresu: Skrebės g. 1B, Aukštadvaris, Trakų r.

      Kviečiame visus norinčius  registruotis telefonu (8528 65227) arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai    iki 2014 m. vasario 18 d.

 

 

Pagarbiai,

Aukštadvario seniūnijos seniūnė                                                                  Jadvyga Dzencevičienė

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Dėmesio

KVIEČIAME

AUKŠTADVARIO KRAŠTO ŠVIESUOLIAI

2018-ji - Lietuvos Valstybės šimtmečio metai Aukštadvario seniūnijos bendruomenei yra ypatingi. Per Lietuvos Valstybės 100 metų čia, Aukštadvaryje, išaugo ar savo gyvenimo didžiąją dalį praleido daug žymių žmonių: poetų, dailininkų, rankų darbo meistrų, mokslininkų, lakūnų, kunigų ir kitų šį kraštą garsinančių šviesuolių. Juos sudėjome į tik ką iš spaustuvės išėjusią 176 psl. knygą "Aukštadvario krašto šviesuoliai". Kitus palikome ateities knygoms. Dėkoju Trakų rajono savivaldybei už biudžeto lėšas, skirtas šios knygos leidybai. Ačiū Aukštadvario gimnazijos matematikos mokytojui metodininkui, kraštotyros muziejaus įkūrėjui Kaziui Venckui, poetui Algirdui Almantui, Aukštadvario krašto šviesuolių vaikams, anūkams ir visiems, pateikusiems reikiamą informaciją ir nuotraukas knygos leidybai. Kviečiu visus Aukštadvario seniūnijos gyventojus, kraštiečius ir svečius atvykti į knygos „Aukštadvario krašto šviesuoliai“ pristatymą Padėkos šventės metu, kuri vyks 2018m. gruodžio 26 d. 12,00 val. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos aktų salėje.

Pagarbiai Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

P.S. Autorės nuotraukose: Knyga „Aukštadvario krašto šviesuoliai“

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 12 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti