1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Dėmesio Dėmesio!

    „Diktantas yra ne tik kalbos žinių pasitikrinimas. Tai apsisprendimas ir įrodymas pirmiausia pačiam sau – man yra svarbi mano gimtoji kalba, aš noriu rašyti ir kalbėti taisyklingai.  Vadovaujantis  Trakų r. savivaldybės mero 2014-01-31 potvarkiu Nr.P1-6 „Dėl

projekto „Nacionalinis diktantas  vykdymo“, Aukštadvario seniūnija kviečia visus norinčius rašyti diktantą

 š. m. vasario 22 d. Aukštadvario seniūnijos  patalpose adresu: Skrebės g. 1B, Aukštadvaris, Trakų r.

      Kviečiame visus norinčius  registruotis telefonu (8528 65227) arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai    iki 2014 m. vasario 18 d.

 

 

Pagarbiai,

Aukštadvario seniūnijos seniūnė                                                                  Jadvyga Dzencevičienė

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

FIM RALLY dalyviai aplankė kultūros sostinę – Aukštadvarį

 

Liepos 27 dieną Aukštadvario -2018 m. Lietuvos mažų miestelių kultūros sostinės bendruomenė iškilmingai pasitiko FIM RALLY dalyvius iš 26 pasaulio šalių. Aštuonių šimtų šešiasdešimt tarptautinė motociklininkų kolona iš visos Europos, lydima dviejų policijos ekipažų drebindama Trakų rajoną, iš Trakų pro Semeliškes riedėjo Aukštadvario link. Renginio organizatoriai – asociacija „Mototurizmas“.

Skaityti daugiau

 

Skaityti daugiau... »

Tautinė giesmė sujungė tarytum į Baltijos kelią

 

Liepos 6-ji Aukštadvario seniūnijos bendruomenei buvo ypatinga diena. Prieš 765 metus pirmojo suvienytos Lietuvos Valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo šventę – Valstybės dieną pradėjome ankstų Liepos 6-sios rytą Šv. Mišiomis Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčioje. Iškilmingai buvo pašventinta 100 metrų trispalvė vėliava, skirta Lietuvos Valstybės šimtmečiui, kurią mums pasiuvo aukštadvarietė, buvusi technologijų mokytoja Galina Mindžiulienė. Monsinjoras Vytautas Kazimieras Sudavičius, pašventinęs ir pabučiavęs vėliavą, jaudinančiai tarė, kad jam pirmą kartą tenka garbė pašventinti tokią iškilmingą Lietuvos vėliavą.

Skaityti daugiau

 

Skaityti daugiau... »

KVIEČIAME

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 52 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti