1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Trakų rajono derliaus šventė Aukštadvaryje !!!

 

         2013m. spalio 12 d. miestelio  turgaus  aikštėje .

 

Šventės programa:

10. 00 val.  Gaspadorius ir  gaspadinė pradeda šventę;

  • Trakų raj. savivaldybės administracijos, svečių, seniūnų sveikinimai;
  • Meninių kolektyvų pasirodymai.

 

                    VISUS VISUS KVIEČIAME PIRKTI, PARDUOTI

                                   ar šiaip gerai laiką praleisti !!!

                                               

Prekyboje:

Ūkininkų gėrybės: vaismedžių sodinukai, dekoratyviniai medeliai ir želdiniai, bulvės, kopūstai, morkos ir kitos daržovės, duonos pyragų ir mėsos gaminiai, medus , žuvis, pienas ir jo produktai, vaistažolės.

Amatininkų gamiai: medvilnės nėriniai ir mezginiai, vilnos, medžio ir  keramikos gaminiai. 

 

 

Organizatoriai ir vykdytojai:

Trakų raj. savivaldybės administracijos  žemės ūkio skyrius , Aukštadvario seniūnija, Trakų kultūros rūmų Aukštadvario padalinys.

 

 

 

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Tautinė giesmė sujungė tarytum į Baltijos kelią

 

Liepos 6-ji Aukštadvario seniūnijos bendruomenei buvo ypatinga diena. Prieš 765 metus pirmojo suvienytos Lietuvos Valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo šventę – Valstybės dieną pradėjome ankstų Liepos 6-sios rytą Šv. Mišiomis Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčioje. Iškilmingai buvo pašventinta 100 metrų trispalvė vėliava, skirta Lietuvos Valstybės šimtmečiui, kurią mums pasiuvo aukštadvarietė, buvusi technologijų mokytoja Galina Mindžiulienė. Monsinjoras Vytautas Kazimieras Sudavičius, pašventinęs ir pabučiavęs vėliavą, jaudinančiai tarė, kad jam pirmą kartą tenka garbė pašventinti tokią iškilmingą Lietuvos vėliavą.

Skaityti daugiau

 

Skaityti daugiau... »

KVIEČIAME

Aukštadvario seniūnija nuolat prižiūri kapines

Seniūnijos kapinės - tai šventoji vieta, kuri yra nuolat prižiūrima. Aukštadvario seniūnijoje yra 17 kapinių, iš jų trys yra neveikiančios. Seniūnija nuolat tvarko šias amžino poilsio vietas, kasmet yra aptveriamos po vieną ar keletą kapinių. Čižiūnų kaimo gyventojai ir šiandieną dėkoja už sutvarkytas ir aptvertas Čižiūnų kaimo kapines su jų praplėtimu. O šiais metais seniūnijos kapinių priežiūros darbininkai ir atliekantys darbus pagal Trakų rajono savivaldybės užimtumo didinimo 2018 m. programą jau baigė tverti Krasnapolio kaimo kapines. Prieš keletą metų Raipolio kaimo kapinėms kaimo gyventojai patys nupirko paprastą tvoros tinklą, tačiau tai nebuvo labai stipru. Todėl likusiais tvoros segmentais mes jau pradėjome tvėrimo darbus Raipolio kaimo kapinėse. Seniūnijos gyventojų vardu tariu ačiū Trakų rajono savivaldybei už skirtas lėšas tvoros segmentų ir kitų reikiamų medžiagų įsigijimui, o aptvėrimo darbus seniūnija atlieka ūkio būdu.

Seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

P.S. Jadvygos Dzencevičienės nuotraukose akimirkos iš Krasnapolio ir Raipolio kapinių aptvėrimo.

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 16 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti