1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Aukštadvariečiai tęsia kovą LMMKL čempionate

Praėjusį savaitgalį Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos Pietryčių provincijos divizione (LMMKL) vyko paskutines reguliariojo sezono rungtynes, kuriose paaiškėjo visos komandos, kurios tęs kovas atkrintamosiose varžybose.

Vasario 16 dieną  Aukštadvario krepšinio komanda „Būrai“  namuose priėmė krepšininkus iš Kruonio (Kaišiadorių raj.). Ši dvikova lėmė, kuri komanda tęs sezoną atkrintamosiose varžybose, o kuriai šis sezonas pasibaigs.

Abiejų komandų krepšininkai  puikiai pažįsta vieni kitus, todėl rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos. Aukštadvariečiai, suprasdami rungtynių svarbą, aktyviai palaikomi žiūrovų,  iš karto perėmė iniciatyvą į savo rankas ir rungtynių pradžioje pirmavo 10:0, brangino kamuolį, taikliai atakavo, gerai gynėsi ir nemažindami tempo pelnytai nugalėjo rezultatu  86:57. Rezultatyviausiai Aukštadvario komandoje žaidė: A.Kazlauskas – 21,  Kruonio komandoje rezultatyviausias buvo Viktoras Žukauskas – 12 taškų.

Sekančias rungtynes aukštadvariečiai žais namuose kovo 2 dieną su Stakliškių komanda (Prienų raj.)  Kad ir kaip toliau sektųsi aukštadvariečiams, jie jau savo tikslus pasiekė, t.y. pateko į atkrintamąsias varžybas.
 
Klubas dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie komandos dalyvavimo LMMKL čempionate –   UAB „Būrai“ vadovui Tadui Ziminskui, Aukštadvario žemės ūkio mokyklos direktoriui Jonui Kazlauskui  ir visiems, kurie ateina palaikyti savo komandą.

 Gediminas Pociūnas
 Traku rajono kuno kulturos ir sporto centro sporto organizatorius

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Aukštadvaryje degė „Atminties laužai“

Šių metų sausio 12-sios dienos vakarą Aukštadvario miestelio centrinėje aikštėje buvo uždegtas "Atminties laužas", skirtas 1991-jų metų sausio 13-sios įvykiams atminti. Šio laužo liepsna mums priminė tą kruviną sausio 13-sios naktį. Šiandieną mums visiems ši atmintis yra brangi. Su vėliavomis rankose į aikštę rinkosi Aukštadvario miestelio gyventojai. To laikmečio įvykių prisiminimais, patirtimi ir savo išgyvenimais pasidalijo senjorai - mokytojai Liongina Šovienė, Veronika Pilipavičienė, Stefanija Daugirdienė. Aikštėje vyravo rimtis, žmonės ilgai nesisskirstė. Prie degančio atminties laužo ilgai dainavome lietuvių liaudies patriotines dainas, vaišinomės karšta žolelių arbata.

Seniūnė     Jadvyga Dzencevičienė

Skaityti daugiau... »

GYVENTOJŲ DĖMESIUI !

Š.m. sausio 17 d. 18.00 val. Aukštadvario bendruomenės namuose, adresu: Dariaus ir Girėno g. 6, Aukštadvaris vyks Trakų rajono savivaldybės Merės ir savivaldybės specialistų susitikimas su Aukštadvario seniūnijos gyventojais.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Pagarbiai

Aukštadvario seniūnijos

seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

Skaityti daugiau... »

Kviečiame

Apklausa

Ar lankėtės kada nors aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 80 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti