1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SpausdintiEl. paštas

Aukštadvariečiai tęsia kovą LMMKL čempionate

Praėjusį savaitgalį Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos Pietryčių provincijos divizione (LMMKL) vyko paskutines reguliariojo sezono rungtynes, kuriose paaiškėjo visos komandos, kurios tęs kovas atkrintamosiose varžybose.

Vasario 16 dieną  Aukštadvario krepšinio komanda „Būrai“  namuose priėmė krepšininkus iš Kruonio (Kaišiadorių raj.). Ši dvikova lėmė, kuri komanda tęs sezoną atkrintamosiose varžybose, o kuriai šis sezonas pasibaigs.

Abiejų komandų krepšininkai  puikiai pažįsta vieni kitus, todėl rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos. Aukštadvariečiai, suprasdami rungtynių svarbą, aktyviai palaikomi žiūrovų,  iš karto perėmė iniciatyvą į savo rankas ir rungtynių pradžioje pirmavo 10:0, brangino kamuolį, taikliai atakavo, gerai gynėsi ir nemažindami tempo pelnytai nugalėjo rezultatu  86:57. Rezultatyviausiai Aukštadvario komandoje žaidė: A.Kazlauskas – 21,  Kruonio komandoje rezultatyviausias buvo Viktoras Žukauskas – 12 taškų.

Sekančias rungtynes aukštadvariečiai žais namuose kovo 2 dieną su Stakliškių komanda (Prienų raj.)  Kad ir kaip toliau sektųsi aukštadvariečiams, jie jau savo tikslus pasiekė, t.y. pateko į atkrintamąsias varžybas.
 
Klubas dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie komandos dalyvavimo LMMKL čempionate –   UAB „Būrai“ vadovui Tadui Ziminskui, Aukštadvario žemės ūkio mokyklos direktoriui Jonui Kazlauskui  ir visiems, kurie ateina palaikyti savo komandą.

 Gediminas Pociūnas
 Traku rajono kuno kulturos ir sporto centro sporto organizatorius

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Dėmesio

KVIEČIAME

AUKŠTADVARIO KRAŠTO ŠVIESUOLIAI

2018-ji - Lietuvos Valstybės šimtmečio metai Aukštadvario seniūnijos bendruomenei yra ypatingi. Per Lietuvos Valstybės 100 metų čia, Aukštadvaryje, išaugo ar savo gyvenimo didžiąją dalį praleido daug žymių žmonių: poetų, dailininkų, rankų darbo meistrų, mokslininkų, lakūnų, kunigų ir kitų šį kraštą garsinančių šviesuolių. Juos sudėjome į tik ką iš spaustuvės išėjusią 176 psl. knygą "Aukštadvario krašto šviesuoliai". Kitus palikome ateities knygoms. Dėkoju Trakų rajono savivaldybei už biudžeto lėšas, skirtas šios knygos leidybai. Ačiū Aukštadvario gimnazijos matematikos mokytojui metodininkui, kraštotyros muziejaus įkūrėjui Kaziui Venckui, poetui Algirdui Almantui, Aukštadvario krašto šviesuolių vaikams, anūkams ir visiems, pateikusiems reikiamą informaciją ir nuotraukas knygos leidybai. Kviečiu visus Aukštadvario seniūnijos gyventojus, kraštiečius ir svečius atvykti į knygos „Aukštadvario krašto šviesuoliai“ pristatymą Padėkos šventės metu, kuri vyks 2018m. gruodžio 26 d. 12,00 val. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos aktų salėje.

Pagarbiai Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė

P.S. Autorės nuotraukose: Knyga „Aukštadvario krašto šviesuoliai“

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 8 svečius online

Seniūnė

Jadvyga

Dzencevičienė

 

Prisijungti