1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

sveiki, ar planuojama asfaltuoti Šilo g.?
Jolita 05 Liepa 2019

Sveiki,

2019 metų asfaltavimo planuose nėra įtraukta Šilo g. asfaltavimas

Aukštadvario seniūnija
Laba diena, Kada paaiškės Aukštadvario seniūno rinkimų rezultatai? Dėkoju už atsakymą
Vytautas 25 Birželis 2019

Laba diena,

Minėtu Jūsų klausimu reiktų teirautis į Trakų rajono savivaldybę

Aukštadvario seniūnija
Laba diena.Ar bus jūsų miestelyje pavasario mugė? Domina prekyba sodinukais? Ačiū
Jurgita 27 kovas 2019

Laba diena,

Pavasario mugė vyks 2019 m balandžio 27 dieną. Visa detalesnė informacija tel. 8528 65227

Aukštadvario seniūnija
Laba diena, norėčiau pasiteirauti į kur reikėtų kreptis, norint prekiauti aukštadvario turguje savaitgaliais? Ačiū.
Ieva 26 Lapkritis 2018

Laba diena,

Norint prekiauti Aukštadvario miestelio turgelyje, reikėtų atvykti į Aukštadvario seniūniją sudaryti sutartį.

Aukštadvario seniūnija
Sveiki, kur galima rasti informacija apie vykdomus projektus Aukštadvario miestelyje, bei viesus pirkimus?
Incognito 28 Rugsėjis 2018

Laba diena,

informaciją apie vykdomus projektus bei viešuosius pirkimus Aukštadvario seniūnijoje yra skelbiama Trakų rajono savivaldybės puslapyje: www.trakai.lt

Aukštadvario seniūnija
Sveiki, atnaujinkit puslapi, kadangi dalis informacijos yra tik 6 metu senumo(apklausa,turizmas,prekybos vietos,galerija ir kt.) grafas.
Justas 20 Rugsėjis 2018

Laba diena,

Ačiū už pastabas

Aukštadvario seniūnija
Sveiki, ką turėčiau turėti su savimi ir ką turėčiau padaryti, kad gaučiau leidimą rudens mugės metu prekiauti rankų darbo aksesuarais? Ačiū.
Božena 19 Rugsėjis 2018

Laba diena,

Rudens mugės metu visi kviečiami prekiauti nemokamai.

Laukiame visų norinčių...

Aukštadvario seniūnija
Sveiki, Kokie yra vykdomi ir ar numatomi vykdyti miestelio infrastrukturos projektai iki 2021metu?
Jonas 18 Rugsėjis 2018

Laba diena,

atsiprašome jei laiku nepateikėme Jums atsakymo. Šiuo metu yra parengtas Trakų rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimas, apimantis ir Aukštadvario seniūniją.

Su šiuo plano sprendimais galite susipažinti nuo 2018 m. spalio 16 d. iki lapkričio 16 d. ir pateikti savo pasiūlymus Trakų rajono savivaldybės administracijai, adresu: Vytauto g. 33, Trakai.

Pateikiame Jums šių metų gerų darbų, atliktų Aukštadvario seniūnijoje sąrašą:

1. Aukštadvario miestelyje, šalia Aukštadvario mokyklų įrengta nauja, moderni krepšinio aikštelė;

2. Atliekama Aukštadvario miestelio vandenvietės rekonstrukcija, naujas vandens rezervuaras, 100 kūb. m., artezinis šulinys, įrengiami vandens gerinimo įrenginiai;

3. Paruošta asfaltavimui Aukštadvario mstl. Aušros gatvė;

4. Aptvertos Aukštadvario seniūnijos Krasnapolio kapinės;

5. Dalinai aptvertos Aukštadvario seniūnijos Raipolio kaimo kapinės su jų praplėtimu;

6. Aukštadvario miestelio centriniame parke, prie autobusų stotelės pastatyti nauji suoliukai – 7 vnt. ir 4 vnt. šiukšliadėžių;

7. Pastatytas stendas „Atkurtai Lietuvai 100“;

8. Aukštadvario miestelio centre ir prie seniūnijos pastato įrengti atitvarai gėlėms.

Aukštadvario senūnė Jadvyga Dzencevičienė
Sveiki,ar organizuojama rudenio mugè miestelyje? Norim prekiauti sidinukais,dekoratyviniais augalais.
Gintaras 15 Rugsėjis 2018

Laba diena,

Rudens mugė Aukštadvario miestelyje organizuojama šių metų spalio 6 diena.

Maloniai kviečiame dalyvauti

Aukštadvario seniūnija
Laba diena, ar atsiradus finansinei galimybei numatot greideriuoti kelią Ivoniškės-Adincava
JUOZAS SINDARAVIČIUS 06 Rugsėjis 2018

Laba diena,

šiuo metu minėta kelio atkarpa pagal galymybes yra pragreideriuota.

Aukštadvario seniūnija
Puslapis 1 iš 5

Svarbi informacija

Paskutinės naujienos

Iššūkis: kuo mažiau į sąvartynus!

 

 

 

 

 

 

 

 

Galime pasidžiaugti, jog lyginant su kitais šalies rajonais Trakų rajone rūšiuojama iš tiesų nemažai – statistiškai vienam gyventojui per metus tenka per 30 kg išrūšiuotų atliekų, kai vidutiniškai vienas Lietuvos gyventojas surenka beveik per pus mažiau – netoli 17 kg išrūšiuotų atliekų. Tačiau galima ir būtina dar labiau mažinti į bendrųjų komunalinių atliekų konteinerius bei sąvartynus patenkantį atliekų kiekį.

 

„Todėl mes kviečiame kraštiečius sąmoningėti, laikytis DAR! principo, kuris reiškia – „Dabar Aš Rūšiuoju!“ ir taip padaryti ženklų įnašą mūsų krašto išsaugojimui“, – sakė I. Neverovskienė.

 

Pasak jos, tikėtina, kad kai kurie žmonės vis dar nerūšiuoja ne iš piktos valios ar abejingumo, o dėl to, jog tiesiog ne visuomet žino, kokia yra rūšiavimo nauda ir svarba, bei į kokius konteinerius kokias antriniam panaudojimui tinkamas atliekas iš tiesų galima mesti, o kurios turėtų keliauti į mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerį. Tad pasitikslinkime, kaip tinkamai rūšiuoti:

 

Atkreipkite dėmesį, kad ir į bendrųjų komunalinių atliekų konteinerį galima mesti ne viską. Į šiuos konteinerius negalima mesti statybos ir griovimo atliekų, elektros ir elektronikos atliekų, baterijų ir akumuliatorių, antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų, kurias reikia išrūšiuoti, negalima mesti karštų pelenų, automobilių dalių ir skysčių, pavojingųjų atliekų. Taip pat negalima mesti didžiųjų atliekų – baldų, čiužinių, kilimų, langų rėmų ir panašių dalykų, juos reikia pristatyti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Trakų g. 1a, Lentvaryje ir žaliųjų atliekų, kurias reikia kompostuoti arba pristatyti į žaliųjų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Trakų g. 1b, Lentvaryje.

 

Anot specialistės, Trakų rajone kita svarbi kliūtis gyventojams tinkamai tvarkyti atliekas – nepatraukli ir pasenusi rajono komunalinių atliekų surinkimo infrastruktūra. Dėl to rajono savivaldybė ėmėsi įgyvendinti svarbų projektą „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Trakų rajone”*, kurio metu iki 2019 metų pabaigos Trakų rajone bus įrengtos bei rekonstruotos 55 konteinerinės aikštelės prie daugiabučių gyvenamųjų namų. Dalyje šių aikštelių dar šiais metais bus pastatyti ir tekstilės atliekų konteineriai, o tolimesnėje perspektyvoje numatytos vietos ir maisto atliekų konteineriams. „Tikiu, kad gyventojai, žinodami, kaip teisingai rūšiuoti atliekas ir galėdami patogiai tą daryti, lengvai ir su džiaugsmu laikysis DAR! principo“, - optimistiškai nusiteikusi teigė I. Neverovskienė.

 

* Galimybę atnaujinti atliekų tvarkymo infrostruktūrą suteikė ES parama – pagal 05.2.1-APVA-R-008 priemonę „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“ vykdomi darbai didžiąja dalimi finansuojami iš Europos Sąjungos Sanglaudos fondo. Projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma siekia 823529,41 eurus, iš kurių 85 proc. sumos padengs jau minėtas ES Sanglaudos fondas, likusi dalis sumos tenka Trakų rajono savivaldybei.

Skaityti daugiau... »

Skelbiamas konkursas „Gražiausias ir tvarkingiausias Trakų rajono kiemas 2019 m.“

Trakų rajono savivaldybė, skatindama gyventojų, bendruomenių, įmonių, įstaigų ir organizacijų tvarkingos bei išpuoselėtos aplinkos kūrimą, saviraišką, eksperimentavimą, originalumą, taip pat siekdama motyvuoti rajono gyventojus aktyviai puoselėti šalia pastatų esančias erdves, norėti nustebinti aplinkinius idėjomis puošiant mus supančią aplinką bei puoselėti estetiškai vertingos aplinkos kūrimo tradicijas, skelbia konkursą „Gražiausias ir tvarkingiausias Trakų rajono kiemas 2019″.

Skaityti daugiau

Skaityti daugiau... »

Joninės Aukštadvaryje

Birželio 23-ios pavakarę į unikalios gamtos prieglobstį - Skrebės ežero pakrantę, kur miškas, kalvos, įvairūs žolynai, o šiais metais netgi liepos apsipylę kvapniaisiais žiedais, gausiai rinkosi Aukštadvario gyventojai ir miestelio svečiai. Joninių šventė prasidėjo tradiciškai - apeigomis, kurias atliko Aukštadvario regioninio parko kultūrologė Rita Balsevičiūtė ir Trakų kultūros rūmų Aukštadvario padalinio etnografinis ansamblis ,, Verknė“ . Džiugu, kad į šventę atvyko Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė ir savivaldybės tarybos narės Jadvyga Dzencevičienė, Inesa Židonytė, Jelena Jočionienė, parodydamos dėmesį ir pagarbą šventės dalyviams ir svečiams. Visus pasveikino merė Edita Rudelienė, tarybos narė Jadvyga Dzencevičienė, Aukštadvario seniūno funkcijas atliekanti Zita Aniulienė. Užgrojus Onuškio liaudiškos muzikos kapelai ,, Samė“ šventė linksmai įsisiūbavo, vienas po kito keitėsi meniniai kolektyvai, o šokio sūkurį įsisupo ir jauni, ir maži, ir vyresni... Pertraukos metu Aukštadvario sporto klubo vadovas Gediminas Pociūnas ir Viktoras Stukas vedė sportines varžytuves. Visi, kas norėjo, galėjo išbandyti akies taiklumą, rankos miklumą, savo jėgos stiprumą. Nuvilnijo trumpiausia vasaros naktis su Joninių laužo dūmu, nubangavo ežero bangų supamais vainikėliais, nuskubėjo pilna paslapčių ieškant paparčio žiedo... Organizatoriai dėkoja visiems, padėjusiems surengti šventę. Šventinę nuotaiką kūrė Trakų kultūros rūmų meniniai kolektyvai: Onuškio liaudiškos muzikos kapela „Samė“ (vadovė Gražina Kulbickienė), Aukštadvario etnografinis ansamblis „Verknė“(vadovas Vaidas Lengvinas) ir liaudiškų šokių grupė „Nava“ (vadovė Rimutė Blikertienė). Šventėje dainavo Aukštadvario gimnazijos mokinė Gabrielė Dzencevičiūtė. Linksmino kviestiniai kolektyvai: Rūdiškių kultūros centro folkloro ansamblis „Svajonėlė“ (vadovė Marija Jankovskaja), Vilniaus Medardo Čobuto trečiojo universiteto pramoginių šokių grupė „Nonna Dance“ (vadovė Valerija Stričkienė), populiariosios muzikos atlikėjai „Brėmeno muzikantai“. Šventę vedė Trakų kultūros rūmų etnografė Justina Bendinskytė ir Aurimas Cibulskas. Visokeriopą pagalbą suteikė Trakų kultūros rūmai bei Aukštadvario seniūnijos darbuotojai, šventę rėmė Trakų savivaldybė, Aukštadvario bendruomenė, ELEKTRĖNŲ MĖSA . V.Kartenio firma. V. Slavinskienės mėsinė, UAB ,, GIDRA“. Šventės organizatoriai – Trakų kultūros rūmų Aukštadvario padalinys, Aukštadvario seniūnija, Aukštadvario sporto klubas. Visų šių kolektyvų, muzikantų, rėmėjų dėka Joninių šventė pavyko. Norisi tikėtis, kad malonūs prisiminimai iš paslaptingos Joninių nakties dar ilgai lydės visus šventės lankytojus.

Trakų kultūros rūmų Aukštadvario padalinio renginių organizatorė Lina Teresė Mikutavičienė

Skaityti daugiau... »

Apklausa

Ar lankėtės kada nors Aukštadvaryje?

 

 

 

 

 

 

 

  Rezultatai

Dabar tinklapyje

Mes turime 17 svečius online

Prisijungti